Жінка відмовилася від рідного сина – його всиновила американська родина

Коли Галина приймала це рішення – відчувала себе останньою людиною на Землі. Та зубожіла жінка вже не могла тягнути на собі двох дітей.

П’ять років тому Галя назавжди втратила чоловіка – той поїхав на заробітки й зник. Жінка досі не знає про долю батька її двох дітей, його було оголошено безвісти зниклим.

До від’їзду чоловіка закордон жінка, здавалося, була щасливою: мала доньку та сина від коханого. Одного дня Іван вирішив трішки заробити й поїхав закордон. Після місяця розлуки Іван перестав відповідати на дзвінки та повідомлення. Спочатку Галина думала, що той її покинув. Але чоловік не відповідав своїм батькам. Його пошуки були безрезультатними.

Залишившись з двома дітьми на руках, Галина не знала, що робити. Їй було нізвідки шукати допомогу: жінка була круглою сир0тою, батьки ж чоловіка перестали спілкуватися з онуками. Галина влаштувалася працювати продавчинею, проте грошей не вистачало. У відчаї жінка прийняла надзвичайно важке рішення – віддати старшого сина до дитячого будинку.

Андрійку було 5 років, коли він потрапив до дитбудинку. Щодня він чекав, що мама передумає та повернеться, однак вже через місяць хлопчика захотіли забрати до іншої родини. Подружня пара із США захотіла всиновити Андрійку, адже той був схожим на їхнього старшого сина. Так Андрій почав нове життя. Нова родина ростила хлопчика у любові, він ні в чому не знав потреби.

Через роки Андрій вже забув рідну мову, однак ніколи не забував, що десь далеко він має рідну матір та сестру. Коли хлопцю виповнилося 20, він повідомив названим батькам про бажання віднайти матір та сестру і ті його підтримали. Через 15 років розлуки з рідними, Андрій знову їх побачив.

Рідна матір просила в сина вибачення, той відповів, що зла на неї не тримає.

Зараз Андрій живе в Америці у своїй сім’ї, іноді спілкується з сестрою, запрошує її в гості.

Оцініть статтю
NewsMix
Жінка відмовилася від рідного сина – його всиновила американська родина