Жінка запросила в гості на Різдво безхатню незнайомку

Цією чарівною розповіддю зі мною поділилася мама і я настільки була вражена, що завжди згадую добру історію на Різдво.

Це сталося, коли мама була ще дитиною, разом з батьками вона жила у п’ятиповерхівці та мала дуже добру сусідку. Вона постійно пригощала маму цукерками, а одного разу подарувала іграшку.

«Клавдія Дмитрівна», – з теплою посмішкою мама згадує ім’я тієї доброї жінки.

За розповіддю мами, жінка наче ніколи не знала, що таке зло та образи, вона була відкритою і завжди готовою прийти на допомогу. Так сталося, що Клавдія Дмитрівна не мала своєї сім’ї. Тож, своєю турботою вона ділилася з усіма, хто її потребував.

Якось у святвечір Різдва мама побачила, що Клавдія Дмитрівна йшла з жінкою. Вони разом зайшли до неї у квартиру. Незнайомка була в брудному одязі, схожа на безхатьку.

Пізніше виявилося, що Клавдія Дмитрівна вирішила допомогти жінці, яка залишилася без даху над головою та документів. Добра сусідка надала притулок, необхідний одяг та допомогла з відновленням документів.

Нову співмешканцю сусідки звали Світлана, вона виявилася 30-річною жінкою, яка мала тяжку долю й росла буквально на вулиці з дитинства. Жителі будинку всі цуралися незнайомки через її занедбану зовнішність.

Клавдія Дмитрівна наче взяла за мету – підійняти на ноги бідну жінку і врешті-решт у неї це вийшло. Незнайомці вдалося знайти роботу на місцевому базарі.

Мама розповідає, що через рік Свєта вийшла заміж та разом з чоловіком навідувалася до Клавдії Дмитрівни. Відтоді мамина сусідка ніколи не була самотньою на Різдво.

 

Оцініть статтю
NewsMix
Жінка запросила в гості на Різдво безхатню незнайомку