Жіночі зради

Якось ми зібралися з хлопцями аби трохи відпочити після роботи. Ми сиділи в барі та розмовляли на різні теми. Вже не пам’ятаю і як, але хтось почав вести мову про жіночі зради. Я ж зі сміхом сказав, що жіночих зрад на своєму шляху багато не зустрічав, а лише в книжках читав. Та тільки виявилося, у моїх друзів були такі сумні випадки.
Так, в одного хлопця з нашої компанії була дівчина, яка через місяць зустрічань повідомила, що виходить заміж. Виявилося, вона на зло своєму колишньому почала з моїм другом зустрічатися. І це подіяло: через місяць вона стала дружиною свого, здавалося б минулого кохання. Такий вчинок дуже вплинув на мого друга, він відчував себе використаним, й нікому до цього не розповідав про це.
Друга історія, яка мене вразила – це сповідь Олексія. Завжди веселий, розумний хлопець користувався популярністю серед дівчат та зустрів ту, яка змусила його страждати. Олексій зустрічався з Олею два роки до того як не дізнався про те, що вона зраджує йому з кращим другом. Олексій дружив з Олегом зі школи та вважав його ледь не рідним братом.
Коли він познайомив друга з Олею, той не оцінив вибір і, здавалося, ставився до неї зверхньо. Олі чомусь це подобалося, проте Льоші вона казала, що Олег також їй не цікавий. Виявилося, Олег та Ольга після знайомства почали таємно зустрічатися, а ненавиділи один одного лише на публіку.
Про зраду Льоша дізнався випадково: Оля зателефонувала Олегові, коли той був поруч з Олексієм. Хлопець не став приховувати стосунки з дівчиною кращого друга й зізнавався. Олег виправдовував себе тим, що Оля сама була ініціатором їхніх стосунків і навіть запропонував провчити дівчину.
Покиньмо її одночасно?”, – запропонував той.
Олексій не підтримав свого вже колишнього друга, та сказав, що не має бажання більше спілкуватися ні з Олею, ні з Олегом, який, в свою чергу, думав, що його пробачить.
Після цього Олексій не мав серйозних стосунків, він не довіряє дівчатам. Та й взагалі, хлопець дуже рідко спілкується з друзями, наче закрився у собі.
Коли я слухав розповіді хлопців, не міг уявити, що це відбувалося насправді. Думав, таке тільки у кіно буває.
Оцініть статтю
NewsMix
Жіночі зради