Звана вечеря

– Ти дійсно хочеш піти в гості до двоюрідної сестри?, – спитав дівчину Степан.

-Ну так, скільки ми вже не бачилися, – відповіла Валерія.

-Але ж ти пам’ятаєш, чому Ви припинили спілкуватися?, – хлопець ніяк не міг збагнути навіщо його коханій та вечеря в колі родичів.

–Пам’ятаю, звісно, але це вже в минулому, – відповіла Лера.

-Постійні знущання та заздрість? Навряд чи. Може б дома залишилася? Або, хочеш, підемо в ресторан повечеряємо, – Іван намагався відмовити свою дівчину від посиденьок з родичами.

Валерія не спілкувалася з двоюрідною сестрою і тіткою більш як п’ять років. У віці 5 років дівчина залишилася сиротою і виховувалася тіткою, у якої була донька. Двоюрідна сестра Аліна відверто заздрила своїй сестрі та намагалася навіяти їй комплекси.

Рідна тітка й Аліна ніколи не підтримували Валерію та переконували, що у неї не вийде досягти успіху в кар’єрі, адже вона не ту професію обрала. Лера від народження мала пляму на обличчі, тому і без цих зауважень була не впевненою.

Коли Лера тільки почала зустрічатися з Іваном, той порадив зробити паузу у стосунках з родичами. І дівчина послухала коханого, вона переїхала жити до хлопця і припинила спілкування з тіткою та сестрою.

Дівчина мріяла працювати телеведучою і не дивлячись на усі труднощі, їй це вдалося. Зараз Леру впізнають на вулицях і вважають місцевою «зіркою». А нещодавно Аліна вирішила запросити Валерію на чай. Дівчина погодилася, сподіваючись, що її рідні змінилися.

Додому Лера повернулася не пізно, десь через годину, як пішла з дому. Іван зустрів дівчину і помітив, що вона геть засмучена.

– Чому ти так рано повернулася?, – запитав він.

– Не витримала, – відповіла Лера, – знову те ж саме.

-Та з чого ж вони зараз могли глузувати? Ти ж стала ведучою, досягла мрії, – здивувався хлопець.

– Вони увімкнули мою передачу і розповідали, як і що я роблю не так. А потім Аліна сказала, що навряд чи комусь приємно дивитися на моє обличчя, тому мене не варто знімати крупним планом, – Лера почала плакати.

-Ну я ж вмовляв тебе не йти, люба! Зрозумій: навіть рідні люди можуть бути чужими, – Іван обійняв дівчину, – Я тебе кохаю. Ти в мене найгарніша у світі!

Лера тихенько плакала, аби Іван не чув. Дівчина ніяк не могла повірити, що окрім її хлопця в неї нікого немає.

 

Оцініть статтю
NewsMix
Звана вечеря